Obiekt hotelowo usługowy, Warszawa Zakręt

Hotel/Pensjonat na sprzedaż
9 000 000 PLN , Pow. 1 556,48 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
1 556,48 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Zakręt , Cisowa
Rok budowy:
2011
Numer oferty:
333197
Powierzchnia działki:
1 875 m2
Cena za m2:
5 782 PLN
Podstawowe informacje:
Nowoczesny funkcjonujący obiekt hotelowo usługowy o powierzchni 1.556,48 m2 z 23 pokojami dla gości oraz 2 apartamentami i restauracją z duża salą bankietową, nadaje się między innymi również na klinikę.

Zalety nieruchomości:
Obiekt widoczny z głównej arterii, wysoki standard, parking, dobra lokalizacja.

Lokalizacja:
Przed samym wjazdem do Warszawy od strony Starej Miłosnej, w pobliżu węzła krajowej drogi nr 2 oraz drogi nr 17, w odległości 3 km od węzła dróg ekspresowych S2 oraz S17.

Komunikacja:
W pobliżu przystanki autobusowe - Szosa Lubelska (704, 720, 722, 730)

Opis nieruchomości:
Budynek o funkcji hotelowej, czterokondygnacyjny o powierzchni 1556,48 m2 położony na działce o powierzchni 1875 m2, o powierzchni zabudowy 709,47 m2, wybudowany w 2011 roku, w technologii tradycyjnej, posiada taras dla gości, balkony oraz ogródek.

Parter składa się z reprezentacyjnego wiatrołapu, holu recepcyjno-windowego, recepcji, łazienki damskiej oraz męskiej, restauracji - dużej sali bankietowej o powierzchni ok 300 m2 na 200 osób (możliwość dobudowania kosztem części tarasu i powiększenia sali kolejne 100 m2 - posadzka  tej części tarasu przygotowana została pod ogrzewanie podłogowe), baru, wyposażonego w profesjonalny sprzęt zaplecza kuchennego, pomieszczeń pomocniczych, kotłowni oraz garażu na 2 samochody.

I piętro składa się z 5 w pełni wyposażonych, klimatyzowanych pokoi hotelowych (1 pokój trzyosobowy, 1 jednoosobowy oraz 3 pokoje dwuosobowe) z łazienkami oraz holu windowego wraz z korytarzem.

II piętro składa się z 11 pełni wyposażonych, klimatyzowanych pokoi hotelowych (1 pokój apartamentowy 50 m2, 2 pokoje trzyosobowe oraz 8 pokoi dwuosobowych) z łazienkami, dwóch wykończonych oraz wyposażonych apartamentów mieszkalnych o powierzchniach 74 m2 oraz 147  m2, jednego pomieszczenia spełniającego rolę pomieszczenia biurowego lub sali konferencyjnej oraz holu windowego wraz z korytarzem.

III piętro składa się z 8 pełni wyposażonych, w części klimatyzowanych pokoi hotelowych (2 pokoje jednoosobowe oraz 6 pokoi dwuosobowych) z łazienkami oraz holu windowego wraz z korytarzem.

Obiekt posiada parking z 17 miejscami parkingowymi oraz dwa garaże (istnieje możliwość odkupienia sąsiedniej działki pod miejsca parkingowe), ogródek oraz dostęp do mediów (prąd, woda - studnia, gaz, szambo, światłowód).
Budynek wyposażony w klimatyzację, wentylację mechaniczną, kontrolę dostępu oraz telewizję przemysłową, posiada windę oraz pożarową klatkę schodową.
Wszystkie pokoje hotelowe są umeblowane, posiadają własne łazienki oraz TV.
Wysokość parteru to 4,50 m w świetle, wysokość pozostałych kondygnacji 2,80 m, obiekt posiada pośrodku niewielką piwnicę służącą do przetrzymywania wina.

Obecnie obiekt spełnia funkcję hotelową ale z powodzeniem może posłużyć jako klinika,

Dodatkowe informacje:
Cena: 9.000.000 zł

Skontaktuj się ze mną, z przyjemnością zaprezentuję Ci tą nieruchomość!
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. _ Autorskie prawa majątkowe do fotografii nieruchomości przysługują wyłącznie firmie : JC Partners Sp .z o.o. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie fotografii bez zgody JC Partners Nieruchomości jest zabronione i będzie traktowane jako naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).
Nieprawidłowy adres E-mail