• Autor wpisu: Agnieszka J
Polecam wszystkim panią Agnieszkę. Pełen profesjonalizm. Byłam zaopiekowana w przeprowadzeniu transakcji sprzedaży domu pod każdym względem: emocjonalnym i formalnym. W bardzo trudnych czasach, dla sprzedaży domów, okazało się, że Pani Agnieszka potrafi efektywnie działać i w bardzo krótkim czasie znalazła klienta gotówkowego, który kupił dom. Potrafiła słuchać, rozumiała moje potrzeby, zachowywała takt i z pełnym wyczuciem przeprowadziła mnie przez sprzedaż domu z którym nie było łatwo mi się rozstać. Z pełną odpowiedzialnością polecam Agnieszkę jako skutecznego i profesjonalnego doradcę i partnera. Gratuluję firmie takiego pracownika.

 • Autor wpisu: Roman M
Bardzo uczciwe i rzetelne podejście do pracy. Przy okazji miły i stały bezproblemowy kontakt. Pełen profesjonalizm. Wszystko na czas i na korzyść klienta. Dziękujemy w szczególności Pani Ewie oraz Pani Izie, oby każdy sprzedający mógł skorzystać z tej pomocy!

 • Autor wpisu: Kamil B
Z całego serca mogę polecić firmę i w szczególności wyróżnić Pana Oskara Popławskiego ! Pełny profesjonalizm, bezproblemowość, szybkość i przede wszystkim zadowolenie klienta.
Jeśli ktoś ma wątpliwości i szuka agenta, to szukać już nie trzeba.
Bardzo polecam ! 😀

 • Autor wpisu: Magda G
Zdecydowanie polecam! Profesjonalne podejście do klienta i bardzo dobry kontakt z agentem. Pełne zaangażowanie na każdym etapie, od wyceny do przekazania kluczy nowym właścicielom.
Szczególnie polecam pana Oskara który naprawdę zna się na swojej pracy.

 • Autor wpisu: Maciej Cz
Wszystko od A do Z załatwione z największym profesjonalizmem przez Panią Ewę Jankowską-Elhadi. Transakcja przebiegła sprawnie i bezproblemowo z czystym sumieniem polecam

 • Autor wpisu: Kuba K
Polecam Pana Oskara Popławskiego, wycena i sprzedaż mieszkania zajęły niecały tydzień, pełen profesjonalizm. Pan Oskar przyklada się w 100% do swojego zadania i wykonuje je z pełnym zaangażowaniem i pasją. Serdecznie polecam !

 • Autor wpisu: Anna R
Jedna nieruchomość sprzedana, dwie zakupione, a wszystko to w błyskawicznym tempie i obwarowane najwyższymi standardami bezpieczeństwa przeprowadzania takich transakcji. Polecam gorąco, bo o takich profesjonalistów w tych czasach po prostu trudno!

 • Autor wpisu: Agnieszka i Marek D
Pani Agnieszka pośredniczyła w sprzedaży domu, którym się zainteresowaliśmy. Podczas procesu kupna domu spotkaliśmy się kilka razy a ponadto odbyliśmy kilkanaście rozmów telefonicznych. Każdy kontakt z Panią Agnieszką był bardzo rzeczowy i odbywal się w przyjaznej atmosferze. Kompetencje i osobowość Pani Agnieszki sprawiły, że transakcja przebiegła w sposób sprawny i bezpieczny. Szczerze możemy polecić usługi Pani Agnieszki.

 • Autor wpisu: Adam K
Wielkie podziękowania za wkład, zaangażowanie i ogrom pracy - przekuty w sukces . Pełny profesjonalizm na każdym etapie, od przygotowania oferty aż po załatwienie formalności urzędowych - uwieńczony sprzedażą nieruchomości. Bardzo dziękuję Pani Agnieszce . Polecam usługi w handlu nieruchomościami.

pozdrawiam

 • Autor wpisu: Maciej P
Pani Agnieszko jest mi niezmiernie miło podziękować za rzeczową, fachową i profesjonalną obsługę podczas prezentacji i zakupu nieruchomości. Doceniam rzetelność, skrupulatne i rzeczowe podejście do spraw ważnych dla klienta. Bardzo serdecznie dziękuję za poświęcony czas i osobiste zaangażowanie się podczas czynności związanych z transakcją zakupu mieszkania przy ul .C. Monteverdiego w Warszawie.

Z wyrazami szacunku.


 • Autor wpisu: M. M. K.
Polecam usługi eksperta ds. nieruchomości z firmy JC Partners.
Pani Agnieszka jest pełna profesjonalizmu, odpowie na każde pytanie, jej zaangażowane przekłada się na szybkie załatwienie spraw formalnych. Rzetelna, bardzo dobrze przygotowana i chętna do pomocy.


 • Autor wpisu: Bartek
Podziękowanie dla Pani Agnieszki za ogólną pomoc oraz szybkie i sprawne załatwienie sprawy zakupu lokalu mieszkalnego z garażem w Jabłonnie.

Pozdrawiam