90 m2 lokal usługowy, sklep, gabinet, Wola

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
9 000 PLN , Pow. 90 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
90 m2
Typ transakcji:
wynajem
Lokalizacja:
Warszawa Wola
Rok budowy:
2022
Numer oferty:
188426
Cena za m2:
100 PLN
Podstawowe informacje:
Lokal usługowy z witrynami o powierzchni 90 m2.

Zalety nieruchomości:
Lokal z przestronnymi, widocznymi z ulicy witrynami, z letnim ogródkiem, z dostępnymi miejscami parkingowymi, doskonała komunikacja, dobra lokalizacja, w okolicy duże skupiska budynków wielorodzinnych.

Lokalizacja:
Lokal położony na warszawskiej Woli, przy ul. Obozowej, przy ciągu pieszym, w okolicy liczne punkty usługowe, sklepy, szkoły, przedszkola etc.

Komunikacja:
Bardzo dobra komunikacja, w bezpośredniej odległości przystanki autobusowe oraz tramwajowe, 3 przystanki autobusowe do stacji metra Młynów.

Opis nieruchomości:
Lokal z witrynami o powierzchni 90,98 m2, położony na parterze monitorowanego budynku mieszkalnego, wybudowanego w 2022 roku, z wejściem z głównej ulicy.
Powierzchnia składa się z dużej otwartej przestrzeni o powierzchni 86,88 m2 oraz wysokości 3,7 m, z widocznymi z głównej ulicy dużymi witrynami oraz zaplecza socjalnego z dostępem do wody oraz kanalizacji, lokal posiada wentylację mechaniczną oraz kurtynę powietrzną przy drzwiach wejściowych, istnieje możliwość instalacji klimatyzacji oraz widocznej reklamy nad witrynami.
Lokal obecnie w stanie deweloperskim, do dostosowania pod przyszłego najemcę.

Istnieje możliwość wynajęcia miejsc parkingowych w hali garażowej pod budynkiem (nie jest to obligatoryjne).

Lokal nadaje się na gastronomię, placówkę medyczną, gabinet fizykoterapii, gabinet odnowy biologicznej, gabinet dentystyczny, szkołę językową, nieuciążliwą działalność eventową, sklep etc.

Zgoda wspólnoty na sprzedaż alkoholu.

Powierzchnia wyposażona jest w:
- wentylację mechaniczną
- kurtynę powietrzną
- witryny
- okablowanie elektryczne
- światłowód
- zaplecze socjalne
- monitoring

Dodatkowe informacje:
Czynsz najmu:
9000 zł netto miesięcznie (faktura VAT).

Opłaty eksploatacyjne:
ok. 1000 zł miesięcznie (wliczona zaliczka na c.o., zużycie wody, odprowadzenie ścieków i nieczystości stałe, dodatkowo opłaty za zużycie energii elektrycznej).

Czynsz za miejsce parkingowe:
400 zł netto za 1 miejsce (na chwilę obecną dostępne 7 miejsc parkingowych)

Kaucja gwarancyjna:
3 miesięczny czynsz najmu netto.

Minimalny okres najmu:
W zależności od branży najemcy, ustalony w drodze rozmów.

Skontaktuj się ze mną, z przyjemnością zaprezentuję Ci ten lokal!

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. _ Autorskie prawa majątkowe do fotografii nieruchomości przysługują wyłącznie firmie : JC Partners Sp .z o.o. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie fotografii bez zgody JC Partners Nieruchomości jest zabronione i będzie traktowane jako naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).
Nieprawidłowy adres E-mail