Powierzchnia usługowo handlowy 277 m2, Wola

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
19 390 PLN , Pow. 277 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
277 m2
Typ transakcji:
wynajem
Lokalizacja:
Warszawa Wola
Rok budowy:
1975
Piętro:
0 na 15
Numer oferty:
188103
Cena za m2:
70 PLN
Podstawowe informacje:
Lokal usługowo handlowy o powierzchni 277 m2, położony na parterze budynku usługowo mieszkalnego.

Zalety nieruchomości:
Lokal przestronny, obecnie podzielony na gabinety, w doskonałym punkcie komunikacyjnym.

Lokalizacja:
Lokal położony w dzielnicy Wola, bardzo dobrze skomunikowany, w pobliżu skrzyżowania ulic Okopowej, Żytniej, Leszno, Al Solidarności oraz ul. Wolskiej w bezpośredniej okolicy liczne osiedla wielorodzinne oraz budynki biurowe. w pobliżu Centrum Handlowe Klif, przychodnie lekarskie, apteki, kawiarnie, bary, poczta oraz sklepy.

Komunikacja:
Bardzo dobra komunikacja, w bliskiej odległości przystanki autobusowe oraz tramwajowe, jeden przystanek tramwajowy do metra Rondo Daszyńskiego.

Opis nieruchomości:
Lokal usługowy o powierzchni 277 m2 (wysokości 3  m do podwieszanego sufitu), z widocznymi z ulicy witrynami, znajduje się na parterze  w 15 piętrowym budynku mieszkalnym z lokalami usługowymi na parterze oraz lokalami biurowymi na I piętrze (rzut w galerii).
Lokal jest wyposażony w wentylację mechaniczną, klimatyzację, witryny, oraz posiada wszystkie media: prąd, woda, kanalizacja, internet.
Możliwość dostosowania na potrzeby różnych działalności.

Lokal posiada duże możliwości aranżacyjne, dotychczasowym najemcą była restauracja (i po niej jest obecna aranżacja).

Czynsz najmu:
70 zł netto/m2 (plus 23% podatek VAT)

Czynsz do administracji:
ok. 1000 zł - do potwierdzenia

Opłaty eksploatacyjne:
Zgodnie z rzeczywistym zużyciem poszczególnych mediów na podstawie faktur.


Informacje zawarte w ofercie uzyskano na podstawie oświadczeń wynajmującego. Załączony plan, zdjęcie nieruchomości jest poglądowe.

Zapraszam do kontaktu również, jeśli szukasz lokalu o innych parametrach. Dysponujemy bogatą ofertę biur, magazynów, obiektów przemysłowych. Z przyjemnością pomogę Ci znaleźć ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. _ Autorskie prawa majątkowe do fotografii nieruchomości przysługują wyłącznie firmie : JC Partners Sp .z o.o. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie fotografii bez zgody JC Partners Nieruchomości jest zabronione i będzie traktowane jako naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).
Nieprawidłowy adres E-mail