Mieszkanie 35 m2 położone w samym sercu Bielan

Mieszkanie na sprzedaż
725 000 PLN , Pow. 34,45 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
34,45 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Bielany , Aleja Zjednoczenia
Rok budowy:
1964
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
299769
Cena za m2:
21 045 PLN
Podstawowe informacje

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania 35 m2 położonego w sercu jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy - Bielanach. Znajdujące się na Alei Zjednoczenia. To mieszkanie zapewnia nie tylko doskonałą lokalizację, ale również komfortowe warunki oraz wyjątkowy charakter.

Zalety nieruchomości

Bardzo dobra lokalizacja w znakomitym miejscu Warszawy przy alei Zjednoczenia. Ciche mieszkanie w budynku wybudowanym z cegły w latach 60 - tych.

Opis nieruchomości

Usytuowane jest na parterze 4 piętrowej budynku z 1964 roku. Składa się z salonu z aneksem kuchennym (ok. 20 m2), sypialni (ok. 9 m2) i łazienki i holu. Do mieszkania przynależy również pomieszczenie piwniczne. Mieszkanie w stanie dobrym. Łazienka razem z wanną i w.c. W budynku znajduje się domofon. Wejście do budynku znajduje od cichej strony posesji, dostępnej tylko dla mieszkańców, gdzie można zaparkować.

Lokalizacja

Mieszkanie zlokalizowane jest w samym sercu Bielan, jednej z najbardziej prestiżowych i dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy. Aleja Zjednoczenia to adres, który gwarantuje szybki dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia - od sklepów i restauracji po tereny rekreacyjne i szkoły. Tereny AWF, zielone, bliskość lasku Bielańskiego to niewątpliwie atuty tej lokalizacji.

Komunikacja

Atutem mieszkania jest jego doskonała lokalizacja - punkt jest świetnie skomunikowany z każdą dzielnicą Warszawy. Dzięki bliskość komunikacji miejskiej zapewnia sprawne połączenie z całym miastem. W odległości 200 m od nieruchomości stacja Metra.

Dodatkowe informacje

W skład oferty wchodzi pomieszczenie piwniczne. Możliwość parkowania tuż przy wejściu do klatki. Czynsz wynosi miesięcznie około 800 zł. Budynek po wymianie instalacji. Monitoring zewnętrzny na wejścia i miejsca parkingowe.

Skontaktuj się ze mną, z przyjemnością zaprezentuję Ci tę nieruchomość!
Proszę o kontakt również, jeśli szukasz mieszkania lub domu o innych parametrach.
Dysponuje bogatą ofertę mieszkań, z przyjemnością pomogę Ci znaleźć ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.
Michał Wójciak tel: +48 535 495 584 m.wojciak@jcpartners.pl

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. _ Autorskie prawa majątkowe do fotografii nieruchomości przysługują wyłącznie firmie : JC Partners Sp .z o.o. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie fotografii bez zgody JC Partners Nieruchomości jest zabronione i będzie traktowane jako naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).
Nieprawidłowy adres E-mail