Słoneczne 3 pokoje I winda I balkon I Centrum

Mieszkanie na sprzedaż
2 000 000 PLN , Pow. 85,50 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
85,50 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście Północne , Chmielna
Rok budowy:
1937
Piętro:
3 na 4
Numer oferty:
254971
Cena za m2:
23 392 PLN

Słoneczne, eleganckie 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 86.5 m2 w kamienicy Szymona Arendarza z 1937 roku, położone w ścisłym Śródmieściu przy ulicy Chmielnej.

Idealne dla rodziny. Jasne dwustronne mieszkanie z oknami wychodzącymi na ulicę Chmielną i na podwórzę.  Przejście z okaząłego salonu do gabinetu z balkonem tu widok na ulicę Nowy Świat.


Budynek świeżo po remoncie elewacji. Nowa winda !


ROZKŁAD POMIESZCZEŃ

* salon z aneksem kuchennym (45 m2)
* 1 sypialnia (10 m2)
*  2 sypialnia (15 m2)
* łazienka z wanną (6 m2)
* garderoba / schowek (2.5m)
* korytarz
* balkon


Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Do wykończenia użyto najwyższej jakości materiałów. Na podłodze piękny dębowy parkiet, marmurowe parapety. Dodatkowo zinstalowano alarm.

Niewątpliwą zaletą mieszkania jest jego wysokość 3.20 m oraz poczucie przestronności i wygody. Mieszkanie ma duży potencjał aranżacyjny, można zaaranżować czwarty pokój.

DODATKOWE INFORMACJE

Parkowanie samochodu na poblisich uliczkach. Strefa płatnego parkowania. Istnieje możliwość wjazdu na podwórze od strony Placu Pięciu Rogów na chwilowe parkowanie.

Czynsz wynosi 1300 zł dodatkowo należy doliczyć opłaty za prąd.


LOKALIZACJA

Mieszkanie znajduje się w najchętniej odwiedzanej części Śródmoeścia. Okolica mieszkania jest pełna restauracji, barów, urokliwych knajpek, zachęcająca do spotkań towarzyskich. Wokół piękna powojenna zabudowa ulic Nowy Świat, Szpitalnej, Foksal, Górskiego. Nieopodal Krakowskie Przedmieście i Aleje Jerozolimskie.


Świetna lokalizacja dla miłośników Śródmieścia.
Wszystko w zasięgu ręki.


KOMUNIKACJA

Punkt świetnie skomunikowane, położony w pobliżu licznych przystanków tramwajowych i autobusowowych oraz stacji metra M1 (Śródmieście) i M2 (Uniwersytet)


Ze względu na lokalizację oferta jest odpowiednia zarówno na zamieszkanie jak i na wynajem.Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. _ Autorskie prawa majątkowe do fotografii nieruchomości przysługują wyłącznie firmie : JC Partners Sp .z o.o. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie fotografii bez zgody JC Partners Nieruchomości jest zabronione i będzie traktowane jako naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).
Nieprawidłowy adres E-mail