Apartament 2-pokojowy z klimatyzacją przy Arkadii

Mieszkanie na wynajem
4 500,00 PLN , Pow. 39 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
39 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Wola , Burakowska
Rok budowy:
2020
Piętro:
1 na 6
Numer oferty:
745515
Cena za m2:
115,38 PLN
Komfortowy apartament 2-pokojowy z klimatyzacją i miejscem postojowym | Przy Arkadii | Burakowska 16A

Do wynajęcia nowoczesny, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 39 m², położony na 1. piętrze eleganckiego apartamentowca na osiedlu Przy Arkadii przy ul. Burakowskiej 16A w Warszawie. W cenie najmu miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Mieszkanie zostało oddane do użytkowania w październiku 2021 roku i jest wykończone w wysokim standardzie. Apartament jest klimatyzowany, bardzo cichy oraz gotowy do zamieszkania od zaraz.

Informacje podstawowe:
powierzchnia: 39 m²,
liczba pokoi: 2,
piętro: 1 z 6,
ogrzewanie miejskie,
budynek z 2019 roku,
apartamentowiec z windą.

Układ mieszkania:
salon z aneksem kuchennym,
oddzielna sypialnia,
hol,
balkon.

Wyposażenie:
Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony w:

Atuty nieruchomości:
miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie,
nowoczesny apartamentowiec z windą,
monitoring i ochrona,
drzwi i okna antywłamaniowe,
bardzo dobra izolacja akustyczna,
drewniane okna,
szybki internet i telewizja kablowa.

Lokalizacja:
Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja na granicy Woli, Żoliborza i Śródmieścia.

W pobliżu:
Galeria Arkadia - ok. 5 minut pieszo,
metro Dworzec Gdański - ok. 10 minut pieszo,
przystanki tramwajowe i autobusowe - ok. 5 minut pieszo,
Stare Miasto i centrum Warszawy - ok. 25 minut spacerem.
W okolicy znajdują się liczne restauracje, sklepy, punkty usługowe oraz tereny spacerowe.